м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

«Хто в сільраді головний?» або Новообрані керівники села

Вибори минули – обрані і сільський голова, і депутатський корпус. Тепер їм вирішувати долю сільської ради. До них як місцевих наставників йтимуть за порадою чи допомогою. Їм скаржитимуться на проблеми та сільські біди. Саме їм, незалежно від часу доби та пори року, доведеться вирішувати насущні питання із життя села.

Тож знайомтесь, ваші обранці, оч­ільники сільських рад та новообраний депутатський склад усіх сільських рад району 

Березоволуцька сільська рада

Сільським головою знову обрано Івана Кудінова (самовисуванець, 1956 р.н.), освіта вища, безпартійний.

Депутатський корпус: Гребінник Наталія (1976 р.н., СПОП «Березоволуцьке», зоотехнік); Булах Олександр (1974 р.н., приватний підприємець); Титаренко В’ячеслав (1980 р.н., учитель фізичного виховання Березоволуцької ЗОШ I-III ст.); Погрібний Дмитро (1961 р.н., учитель фізики Березоволуцької ЗОШ I-III ст.); Троян Олексій (1948 р.н., пенсіонер); Пляжник Валентина (1966 р.н., помічник вихователя ДНЗ «Казка»); Куценко (Сергій 1971 р.н., інженер СПОП «Березоволуцьке»); Перерва Федір (1976 р.н., слюсар СПОП «Березоволуцьке»); Литвиненко Ольга (1966 р.н., секретар Березоволуцької с/р); Литвиненко Василь (1965 р.н., директор СПОП «Березоволуцьке»); Кумир Наталія (1974 р.н., спеціаліст із штучного осіменіння тварин СПОП «Березоволуцьке»); Прокопенко Олексій (1963 р.н., агроном СПОП «Березоволуцьке»).

Біленченківська сільська рада

Сергій Нікітенко – самовисуванець 1963 р.н., досі займав посаду сільського голови Біленченківської сільської ради.

Бобрицька сільська рада

Любов Жажка (1972 р.н., освіта вища, безпартійна, Бобрицька сільська рада) – сільський голова.

12 обраних депутатів: Капуста Ольга (1962 р.н., бухгалтер Бобрицької с/ради); Яременко Наталія (1982 р.н., учитель Бобрицької ЗОШ); Лисак Людмила (1972 р.н., завідуюча Бобрицького СК); Пилипенко Людмила (1983 р.н., листоноша Бобрицького відділення зв’язку); Каднай Дмитро (1991 р.н, учитель Мартинівської ЗОШ); Дроботя Тетяна (1984 р.н., листоноша Бобрицького відділення зв’язку); Пасюта Валентина (1967 р.н., учитель Бобрицької ЗОШ); Пилипенко Людмила (1982 р.н., спеціаліст-землевпорядник Бобрицької с/ради); Лисак Іван (1966 р.н., завідувач МТФ СТОВ ім. Щорса); Клименко Віктор (1964 р.н., кочегар Бобрицької ЗОШ); Олєньова Любов (1970 р.н., медсестра Веприцької амбулаторії); Чемерис Зоя (1962 р.н., секретар Бобрицької с/ради).

Великобудищанська сільська рада

Продовжуватиме виконувати свої обов’язки Тетяна Іщенко – самовисуванець, 1959 р.н.,

Депутати сільської ради: Набок Микола (1972 р.н., ТОВ ПАФ «Надія», тракторист); Герасименко Любов            (1972 р.н., Великобудищанська амбулаторія ЗПСМ, медична сестра); Ващенко Людмила (1966 р.н., Гадяцький територіальний центр з обслуговування пенсіонерів та інвалідів, соціальний працівник); Зайко Віктор (1970 р.н., тимчасово не працює); Іващенко Галина (1968 р.н., Великобудищанська сільська рада, головний бухгалтер); Лисоконь Вадим (1991 р.н., Аграрна партія України, «Райз-Максимко», робітник); Бондар Алла (1972 р.н., Великобудищанська амбулаторія ЗПСМ, медична сестра); Козороз Наталія (1960 р.н., Великобудищанська ЗОШ І-ІІІ ст., заступник директора з навчально-виховної роботи); Дмитренко Валентина (1966 р.н., Великобудищанська ЗОШ І-ІІІ ст., бібліотекар); Ілляшенко Надія (1963 р.н., Великобудищанська сільська рада, секретар); Лідія Остроушко (1962 р.н., тимчасово не працює); Лисоконь Тетяна (1973 р.н., Великобудищанський ДНЗ «Сонечко», помічник вихователя).

Вельбівська сільська рада

Койло Анатолій продовжує очолювати сільську раду - 1959 р.н., безпартійний, політична партія «Рідне місто».

З 14 обраних депутати усі самовисуванці: Завгородній Олександр (1970 р.н., помічник лісничого, ДП «Гадяцький лісгосп»); Свістельник Людмила (1970 р.н., секретар, Вельбівська сільська рада); Шипак Іван (1947 р.н., пенсіонер); Саута Юлія (1979 р.н., вихователь ГПД, Вельбівська ЗОШ); Теркун Григорій (1965 р.н., тимчасово не працює); Рудченко Сергій (1981 р.н., тимчасово не працює); Сірик Павло (1984 р.н., інженер-механік, ФГ «Стимул-Агро»); Гордієнко Петро (1948 р.н., пенсіонер); Дорохова Ольга (1961 р.н., бухгалтер, ПП «Дорохов»); Харчина Марія (1969 р.н., технік штучного осіменіння, «Полтаваплемсервіс»); Синько Василь (1958 р.н., пенсіонер); Клименко Олексій (1959 р.н., слюсар, ПАТ «Гадячгаз»); Бутко Оксана (1973 р.н., агроном, СТОВ ім. Духова); Білик Анатолій (1964 р.н., електромонтер, ПАТ «Полтаваобленерго»).

Веприцька сільська рада

Золотарьов Віктор не склав своїх повноважень і надалі обраний сільським головою –1963 р.н., освіта вища, самовисуванець, безпартійний.

Депутатськимй корпус: Федяй Ігор (1979 р.н., лісгосп, гол. лісничий); Нажа Тетяна (1969 р.н., амбулаторія, медсестра); Луценко Лідія (1956 р.н., пенсіонерка); Вчорашній Олександр (1973 р.н., аграрний ліцей, викладач); Пономаренко Алла (1971 р.н., сільська рада, секретар); Міняйло Анатолій (1974 р.н., ДСНС, командир пож-рят. кастини); Галушко Лідія (1968 р.н., споживче товариство, голова правління); Золотоверх Валентина (1979 р.н., управління соц. захисту населення, гол. спеціаліст); Пономаренко Микола (1968 р.н., лісгосп, лісник); Кизь Володимир (1963 р.н., «Полтаваліс», мисливствознавець); Дуда Віктор (1971 р.н., лісгосп, водій); Тимошенко Оксана (1980 р.н., дит. садок, педагог-організатор); Ющенко Катерина (1964 р.н., СТОВ імені Духова, касир); Дибка Григорій (1960 р.н., тимчасово не працює).

Гречанівська сільська рада

Валерій Власенко продовжує займати посаду сільського голови - 1972 р.н., освіта вища, безпартійний, політична партія «Рідне місто».

Депутати сільради: Пугач Юрій (1965 р.н., ПСП «Оберіг», охоронець), Кіріченко Ольга (1956 р.н., Гречанівська сільська рада, головний бухгалтер), Романенко Юлія (1977 р.н., завідуюча Гречанівської сільської бібліотеки), Гришко Дмитро (1958 р.н., тимчасово не працює), Мелет Віра (1968 р.н., Гречанівська ЗОШ І-ІІ ступенів, кухар), Любченко Надія (1985 р.н., Липоводолинська дитяча школа мистецтв, викладач хореографії), Романенко Людмила (1973 р.н., Гречанівська сільська рада, секретар), Харченко Михайло (1964 р.н., ПСП «Оберіг», механізатор), Антоненко Наталія (1968 р.н., ЦПЗ № 12, листоноша), Козел Володимир (1960 р.н., ПСП «Оберіг», електрик), Кучмук Тетяна (1967 р.н., Гадяцький територіальний центр соціального обслуговування населення, соціальний робітник), Гіс Олександр (1966 р.н., ПСП «Оберіг», тваринник).

Качанівська сільська рада

Тетяна Хоптинська продовжує трудитись на посаді сільського голови – 1969 р.н., освіта середня спеціальна, безпартійна, самовисуванець.

Депутатський склад: Семенчук Зоя (1976 р.н., Качанівська сільська рада, діловод), Гаврилко Микола (1966 р.н., Качанівська ЗОШ, учитель), Грабінський Віктор (1973 р.н., НГВУ «Полтаванафтогаз», оператор), Грабінська Леся (1976 р.н., магазин «Оазис», ПП), Дугнист Раїса Петрівна (1964 р.н., пенсіонерка), Давидяк Степан (1968 р.н., УАС ПАТ «Укрнафта», Гадяцький цех електрозв’язку, зам. начальника цеху), Коваленко Геннадій (1973 р.н., Качанівська сільська рада, секретар), Тарапата Наталія (1981 р.н., КП «Надія», головний бухгалтер), Харченко Олена (1978 р.н., Новоселівський сільський клуб, завідуюча), Устименко Юлія (1985 р.н., ДНЗ «Джерельце», кухар), Хоменко Олена (1979 р.н., ДНЗ «Джерельце» с. Вирішальне, завідуюча), Шпак Людмила (1969 р.н., ДНЗ «Джерельце» с. Вирішальне, кухар).

Книшівська сільська рада

Тетяна Мілька –1966 р.н., освіта вища, безпартійна, самовисування.

Депутатський корпус: Кириченко Наталія (1959 р.н., Книшівська сільська рада, секретар), Тренбач Людмила (1975 р.н., тимчасово не працює), Йосипенко Раїса (1964 р.н., Книшівська сільська рада, землевпорядник), Панченко Наталія (1978 р.н., Книшівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель), Голоуз Анатолій (1974 р.н., Книшівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель), Овсянікова Надія (1963 р.н., Книшівська сільська рада, бухгалтер), Нестеренко Ольга (1965 р.н., СТОВ «Калина», обліковець), Шевченко Анатолій (1977 р.н., тимчасово не працює), Шейка Марія (1956 р.н., пенсіонерка), Пономаренко Оксана (1974 р.н., тимчасово не працює), Тихоненко Надія (1966 р.н., пенсіонерка), Костенко Михайло (1966 р.н., Качанівський ГПЗ, машиніст).

Краснознаменська сільська рада

Ігор Лідовий - 1973 р.н., освіта вища, безпартійний, директор ЗОШ, самовисування.

Депутатський корпус: Панова Наталія (1985 р.н., ЗОШ, психолог), Білик Володимир (1970 р.н., УАС ВАТ «Укрнафта», оператор), Ілляшенко Надія (1967 р.н., сільська рада, секретар), Лобода Едуард (1989 р.н., Качанівський ГПЗ, слюсар), Скороход Вячеслав (1978 р.н., підприємець), Горб Олександр (1965 р.н., Гоголівське УТТ, водій), Ісаєнко Ольга (1979 р.н., сільська рада, бухгалтер), Богуславець Анатолій (1970 р.н., НГВУ «Полтаванафтогаз», бурильник), Лобода Олександр (1967 р.н., НГВУ «Полтаванафтогаз», механік), Лавріненко Василь (1965 р.н., ЗОШ, слюсар), Гайдабура Анатолій (1980 р.н., СТОВ «Лободино», механізатор), Лидзар Анатолій (1971 р.н., тимчасово не працює).

Краснолуцька сільська рада

Віктор Романенко – самовисування, 1976 р.н., освіта вища, член партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», ШВТТ і СТ, водій.

Депутатський корпус: Близнюк Микола (1958 р.н., СПОП «Нива», завідуючий автогаражем), Павленко Анатолій (1979 р.н., Краснолуцька ЗОШ, учитель), Коваленко Тетяна (1972 р.н., СБК, директор), Рубан Світлана (1982 р.н., ДНЗ «Ясочка», підсобний робітник), Красюк Ігор (1982 р.н., агрофірма «Грунь», директор), Змага Іван (1967 р.н., ДП «Гадяцький лісгосп», тракторист), Кивер Наталія (1977 р.н., СПОП «Нива», комірник), Крамаренко Лариса (1977 р.н., СПОП «Нива», секретар-касир), Кошовий Олександр (1970 р.н., ГПУ «Полтавагазвидобування», водій), Павлюченко Микола (1954 р.н., пенсіонер), Мироненко Тетяна (1982 р.н., Хитцівський ФАП, завідуюча), Бакута Віктор (1984 р.н., магазин «Мотовелоспорт», продавець), Тюжина Тамара (1976 р.н., Краснолуцька сільська рада, секретар), Супруненко Лідія (1973 р.н., ДНЗ, завідуюча).

Лисівська сільська рада

Віталій Вірченко – 1986 р.н., ТОВ «Нові Мости», тракторист, самовисування.

Депутати сільради: Горобець Ярослав (1984 р.н., тимчасово не працює), Колісник Микола (1953 р.н., ТОВ «Нові Мости», охоронець), Цецуренко Олександр (1982 р.н., ТОВ «Нові Мости», шофер), Степанович Михайло (1968 р.н., ТОВ «Нові Мости», інженер з охорони праці), Заїка Станіслав (1976 р.н., ТОВ «Нові Мости», шофер), Шлегель Володимир (1964 р.н., ТОВ «Нові Мости», шофер), Панюсько Геннадій (1969 р.н., тимчасово не працює), Золотар Тетяна (1958 р.н., Лисівська сільська рада, секретар), Ярошенко Віктор (1970 р.н., тимчасово не працює), Заводовська Тетяна (1962 р.н., Лисівська сільська рада, бухгалтер), Назаренко Сергій (1964 р.н., Лисівське ВПЗ, листоноша), Торяник Інна (1970 р.н., Рашівська АЗПСМ, медична сестра).

Лютенська сільська рада

Продовжує головувати Олександр Захлистенко –1963 р.н., освіта середня спеціальна, безпартійний, самовисування.

Депутати сільради: Вишневецький Олександр (1976 р.н., Безвіднянське лісництво, лісник), Попівний Вячеслав (1979 р.н., Безвіднянське лісництво, старший майстер), Бутко Олександр (1969 р.н., Безвіднянське лісництво, бригадир), Лакодименко Іван (1970 р.н., підприємець), Савченко Ольга (1960 р.н., А/Ф ім. Шевченка, комірник), Зіменко Василь (1968 р.н., Безвіднянське лісництво), Фисун Олександра Іванівна (1966 р.н., сільська рада, секретар), Кузьменко Василь (1958 р.н., А/Ф ім. Шевченка, завідуючий автогаражем), Хоменко Петро (1948 р.н., А/Ф ім. Шевченка, директор), Німченко Любов (1958 р.н., пенсіонерка), Миколаєнко Василь (1960 р.н., А/Ф ім. Шевченка, обліковець), Коваленко Іван (1959 р.н., тимчасово не працює), Лисенко Іван (1974 р.н., особиста діяльність), Козик Олександр (1963 р.н., СБК, директор).

Мартинівська сільська рада

Василь Нонка – 1958 р.н., освіта вища, безпартійний, самовисування. Попереднє місце роботи - АТ «Гадяцьке бурякогосподарство», охоронець.

Депутатський корпус: Сергієнко Федір (1961 р.н., пенсіонер), Киричко Ганна (1972 р.н., Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель), Бурагова Світлана (1979 р.н., Мартинівська сільська рада, секретар), Пономаренко Андрій (1960 р.н., АТ «Гадяцьке бурякогосподарство», агроном), Завора Микола (1959 р.н., АТ «Гадяцьке бурякогосподарство», шофер), Курило Надія (1959 р.н., АТ «Гадяцьке бурякогосподарство», завскладом), Вовк Олексій (1969 р.н., Гадяцький відділ освіти, водій), Приходько Олексій (1973 р.н., АТ «Гадяцьке бурякогосподарство», заступник головного бухгалтера), Приходько Іван (1962 р.н., Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, директор), Дулич Григорій (1960 р.н., АТ «Гадяцьке бурякогосподарство», інженер-будівельник), Дубовик Анатолій (1973 р.н., АТ «Гадяцьке бурякогосподарство», електромонтер), Харлан Василь (1955 р.н., АТ «Гадяцьке бурякогосподарство», будівельник).

Петрівсько-Роменська сільська рада

Валентина Бугайова – 1957 р.н., освіта вища, безпартійна, самовисування, раніше – секретар Петрівсько-Роменської сільської ради.

Депутатський склад: Могильний Григорій (1947 р.н., пенсіонер), Носенко Олександр (1969 р.н., НГВУ «Полтаванафтогаз», комірник), Балясний Юрій (1979 р.н., Качанівське ГПЗ, старший майстер дільниці ЗВТ), Коваль Геннадій (1966 р.н., тимчасово не працює), Хейло Віталій (1974 р.н., тимчасово не працює), Макаров Михайло (1967 р.н., безробітний), Швед Володимир (1979 р.н., НГВУ «Полтаванафтогаз», оператор зливу-наливу), Лесь Валентина (1975 р.н., ФОП Вершняк Н.В., продавець), Копайгора Сергій (1972 р.н., майстер Венеславівської дільниці БМПЗ), Беніцька Віра (1960 р.н., Венеславівська Південна залізниця, чергова по станції), Пономаренко Оксана (1977 р.н., НГВУ «Полтаванафтогаз», оператор з добування нафти і газу), Сафонова Лариса (1977 р.н., Петрівсько-Роменська сільська рада, діловод), Тацій Євгенія (1991 р.н., інформаційний центр «Регіон» ГРД, директор), Калюжний Олексій (1949 р.н., пенсіонер).

Плішивецька сільська рада

Віталій Луценко - 1987 р.н., освіта вища, безпартійний. До обрання - заступник Плішивецького сільського голови з питань діяльності виконавчого комітету.

Депутатський склад: Дига Олеся (1983 р.н., ДНЗ «Мрія»), Тимошенко Віта (1986 р.н., Плішивецька сільська рада, секретар виконкому), Гарнага Оксана (1978 р.н., ДНЗ «Мрія», вихователь), Бистренко Сергій (1985 р.н., Книшівська ветлікарня, лікар-епізоотолог), Устименко Олена (1970 р. Плішивецька ЗОШ, директор), Дзюба Надія (1972 р.н., не працює), Магденко Олександр (1976 р.н., тимчасово не працює), Сухоребрик Віктор (1965 р.н., Плішивецька ЗОШ, оператор котельні), Деркач Любов (1959 р.н., пенсіонерка), Стеценко Марина (1984 р.н., тимчасово не працює), Мариниченко Ніна (1969 р.н., Плішивецький ФАП, зав. ФАП), Доля Євдокія (1965 р.н., СТОВ «Мрія», робочий).

Рашівська сільська рада   

Володимир Омельченко не покинув своєї посади – 1970 р.н., освіта вища, безпартійний, самовисування.

Депутатський корпус: Цілуйко Надія (1968 р.н., тимчасово не працює), Гайдук Сергій (1978 р.н., тимчасово не працює), Добряк Олександр (1958 р.н., пенсіонер), Сергієнко Любов (1976 р.н., Рашівський будинок-інтернат, оператор), Здоренко Надія (1978 р.н., ПП Костюшко, продавець), Байраченко Каріна (1981 р.н., тимчасово не працює), Андрусенко Володимир (1963 р.н., Рашівська ЗОШ, директор), Ботвина Володимир (1978 р.н., тимчасово не працює), Жартовський Микола (1964 р.н., Рашівська ЗОШ, учитель), Шевченко Ольга (1964 р.н., Рашівська сільська рада, бухгалтер), Головченко Ірина (1979 р.н., Рашівський будинок-інтернат, медсестра), Ярошенко Олена (1974 р.н., Рашівська сільська рада, секретар), Лосєв Максим (1987 р.н., Рашівський будинок-інтернат, завгосп), Лакодименко Олена (1974 р.н., Рашівський будинок-інтернат, комірник).

Римарівська сільська рада

Сергій Небрат і надалі очолює сільську раду - 1971 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, політична партія «Рідне місто».

Депутати: Давідченко Володимир (1968 р.н., тимчасово не працює), Романенко Світлана (1976 р.н., Гадяцька ЦРЛ, лаборант), Яковенко Марина (1987 р.н., Гадяцька ОДПІ, державний інспектор), Копилець Михайло (1977 р.н., Римарівська АСПСМ, лікар), Темченко Зоя (1976 р.н., Римарівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель), Мазуріка Валентина (1958 р.н., Римарівська сільська рада, головний бухгалтер), Хропко Ірина (1964 р.н., Римарівська АЗПСМ, медична сестра), Павленко Людмила (1974 р.н., Римарівська сільська рада, секретар), Рибалко Ольга (1968 р.н., листоноша), Неділько Галина (1974 р.н., ПП «Харченко», продавець), Павленко Любов (1959 р.н., тимчасово не працює), Рябцев Олександр (1975 р.н., СПОП «Нива», механізатор).

Розбишівська сільська рада

Олексій Коркішко також не склав повноважень – 1963 р.н., освіта середня спеціальна, безпартійний, самовисування.

Депутати: Мартиненко Олег (1969 р.н., Краснолуцьке лісництво, майстер лісу), Литвин Віта (1973 р.н., діловод Розбишівської сільської ради), Дузь Валентина (1974 р.н., Розбишівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель), Філоненко Валентина (1967 р.н., Розбишівська спеціальна школа-інтернат, учитель), Смаль Лариса (1972 р.н., фельдшер-акушер), Дичок Олег (1970 р.н., секретар Розбишівської сільської ради), Приходько Леонід (1972 р.н., ФОП), Смаль Микола (1970 р.н., голова ФГ «Оберіг 2000»), Кіт Тетяна (1972 р.н., голова Розбишівського СТ), Пономаренко Лариса (1966 р.н., начальник Розбишівського відділення поштового зв’язку). По 6-му і 10-му округах вибори не відбулися;

Ручківська сільська рада  

Новообраний сільський голова Алла Марченко – 1974 р.н., освіта вища, безпартійна, само висування, ТОВ «Лист-Ручки», землевпорядник.

Депутатський корпус: Шамрай Тетяна (1960 р.н., секретар сільської ради), Шульга Анатолій (1976 р.н., ТОВ «Лист-Ручки», кухар), Кузьменко Віктор (1964 р.н., ТОВ «Лист-Ручки», головний агроном), Заїка Василь (1958 р.н., ТОВ «Лист-Ручки», завскладом), Мелешко Лідія (1968 р.н., Ручківська ЗОШ І-ІІ ст., учитель), Парака Володимир (1964 р.н., П-Роменське ЖКГ, майстер), Жемчугова Тетяна (1962 р.н., Ручківська ЗОШ І-ІІ ст., учитель), Заворотько Марія (1960 р.н., НГВУ «Полтаванафтогаз», бухгалтер), Грабаренко Борис (1959 р.н., ТОВ «Лист-Ручки», начальник бригади), Марченко Сергій (1974 р.н., НГВУ «Полтаванафтогаз», водій), Лаврішко Ніна (1950 р.н., пенсіонерка), Московець Іван (1952 р.н., ПП «Ручки-Агро», директор).

Сарівська сільська рада

Олег Виноградов не втратив довіри виборців і знову обраний сільським головою – 1961 р.н., освіта вища, безпартійний, самовисування.

Депутатський склад: Рубан Катерина (1961 р.н., Сарське СТ, голова), Мельник Валентина (1976 р.н., Сарівська сільська рада, діловод), Держій Марія (1961 р.н., Сарівська сільська рада, секретар), Ковальов Іван (1957 р.н., пенсіонер), Огризько Надія (1967 р.н., учитель початкових класів), Титаренко Володимир (1968 р.н., ТОВ «Стандарт-Агро», завідуючий зерносховищем), Дорогань Микола (1966 р.н., районна лікарня ветеринарної медицини, лікар), Дейна Микола (1959 р.н., Сарівська сільська рада, землевпорядник), Лисенко Віталій (1982 р.н., учитель фізичного виховання), Герасименко Віра (1964 р.н., ТОВ «Стандарт-Агро», бухгалтер), Бузало Микола (1961 р.н., тимчасово не працює), Мороз Віктор (1960 р.н., ТОВ «Стандарт-Агро», технік-будівельник), Свістельник Тетяна (1956 р.н., пенсіонерка), Оленченко Олександр (1959 р.н., ТОВ «Стандарт-Агро», охоронець).

Сватківська сільська рада

Усик Олександр – 1956 р.н., освіта професійно-технічна, безпартійний, самовисування.

Депутатський корпус: Калько Володимир (1974 р.н., підприємець), Петрусенко Григорій (1962 р.н., ФГ «Березки», тракторист), Коваль Любов (1959 р.н., пенсіонерка), Біляк Сергій (1962 р.н., пенсіонер), Сватківський Олександр (1976 р.н., тимчасово не працює), Дудка Петро (1969 р.н., директор Сватківської школи), Колодяжна Ірина (1970 р.н., секретар с/р), Бондар Лариса (1973 р.н., тимчасово не працює), Петрук Наталія (1975 р.н., ПрАТ «Райз-Максимко», обліковець), Усик Володимир (1984 р.н., голова ФГ «Березки»), Кусайло Валентина (1973 р.н., оператор поштового відділення), Підгайко Віктор (1962 р.н., ФГ «Шевченки»).

Середняківська сільська рада   

Галина Шавшин продовжує займати попередню посаду – 1969 р.н., освіта вища, безпартійна, самовисування.

Депутатський склад: Прочухан Анатолій (1966 р.н., пенсіонер), Шугай Оксана (1975 р.н., ПП), Стеценко Михайло (1969 р.н., директор школи), Костюк Людмила (1977 р.н., Середняківська СБ, завідуюча), Довженко Валентина (1963 р.н., директор СБК), Костюк Олег (1975 р.н., Качанівський газопереробний завод, машиніст), Кирилова Валентина (1965 р.н., пенсіонерка), Михайленко Світлана (1967 р.н., Середняківська ЗОШ), Левченко Тетяна (1960 р.н., Середняківська сільська рада, секретар), Москалець Олександр (1966 р.н., Роменська дистанція колії ПЧ-13, монтер колії), Сіренко Ніна (1989 р.н., Середняківське ВЗ, листоноша), Левченко Оксана (1968 р.н., Ветхалівський СК, завідуюча).

Соснівська сільська рада  

Наталія Рибалка надалі працюватиме сільським головою – 1963 р.н., освіта вища, безпартійна, самовисування.

Депутатський корпус: Кіндратенко Олена (1972 р.н., завідуюча ДНЗ «Світанок»), Товстоліт Наталія (1953 р.н., пенсіонерка), Скрипка Ольга (1962 р.н., спеціаліст-землевпорядник), Чмут Галина (1981 р.н., секретар), Голівер Іван (1968 р.н., ТОВ «Маяк»), Прилипко Тетяна (1984 р.н., ТОВ «Маяк», ветеринар), Рудченко Ірина (1982 р.н., Соснівська ЗОШ І-ІІ ст., директор школи), Демешко Мотрона (1956 р.н., ТОВ «Маяк», головний бухгалтер), Рудченко Василь (1960 р.н., ТОВ «Маяк»), Підгайна Ніна (1961 р.н., головний бухгалтер), Субота Іван (1957 р.н., ТОВ «Маяк»), Кобзар Петро (1964 р.н., ТОВ «Маяк»).

Харковецька сільська рада

Сергій Вакуленко продовжує керувати сільською радою –1967 р.н., освіта вища, безпартійний, самовисування.

Депутатський склад: Чупейда Віктор (1959 р.н., підприємець), Рубан Віталій (1989 р.н., тимчасово не працює), Нагацька Галина (1962 р.н., спеціаліст-землевпорядник), Петренко Олександр (1965 р.н., тимчасово не працює), Гурська Галина (1961 р.н., Харковецька сільська рада, головний бухгалтер), Тузенко Василь (1966 р.н., тимчасово не працює), Ковбаса Любов (1961 р.н., тимчасово не працює), Романюк Валентина (1968 р.н., Харковецька сільська рада, секретар), Тузенко Микола (1959 р.н., тимасово не працює), Іванко Василь (1969 р. тимчасово не працює), Гребінченко Володимир (1977 р.н., ПП «Новатор Агро», тракторист), Горбань Сергій (1958 р.н., пенсіонер).

Ціпківська сільська рада

Лишається на своїй посаді і Вадим Біляк - 1975 р.н., освіта вища, безпартійний, політична партія «Рідне місто».

Депутати: Лєбєдєва Галина (1967 р.н., Ціпківська сільська рада, секретар), Деркач Надія (1977 р.н., Ціпківська сільська рада, діловод), Ткаченко Анатолій (1967 р.н., Ціпківська ЗОШ І-ІІ ст., учитель), Міняйло Микола (1977 р.н., СФГ «Нива», директор), Підлісний Микола (1974 р.н., тимчасово не працює), Деркач Микола (1967 р.н., ПрАТ «Райз-Максимко», керуючий відділом), Біляк Віктор (1971 р.н., СФГ «Нива», тракторист), Борщ Василь (1969 р.н., ПрАТ «Райз-Максимко», дояр), Годунова Світлана (1970 р.н., Ціпківська сільська рада, головний бухгалтер), Біляк Сергій (1966 р.н., СФГ Біляк, директор), Роєнко Іван (1974 р.н., СФГ «Нива», тракторист), Гаврилко Світлана (1967 р.н., спеціаліст по земельних питаннях).

Малопобиванська сільська рада        

Галина Ярмак – 1982 р.н., освіта вища, безпартійна, самовисування.

Депутатський корпус: Розпутько Людмила (1972 р.н., тимчасово не працює), Копайгора Оксана (1967 р.н., Малопобиванська сільська рада, секретар), Дзюбенко Тамара (1952 р.н., пенсіонерка), Хорішко Богдана (1976 р.н., спеціаліст-землевпорядник), Акімкіна Олена (1977 р.н., тимчасово не працює), Гах Світлана (1964 р.н., бібліотекар), Богуш Вікторія (1969 р.н., Гадяцький РВК, головний спеціаліст), Гейко Григорій (1971 р.н., тимчасово не працює), Середа Олександр (1966 р.н., тимчасово не працює), Барабан Тетяна (1973 р.н., Малопобиванська сільська рада, головний бухгалтер), Сизонтов Анатолій (1962 р.н., тимчасово не працює), Лісовенко Анатолій (1976 р.н., тимчасово не працює).

Оксана Кириченко за даними РВК

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід через соц.мережі

Оголошення